Nasıl Bir Tabela ;

İşletmenizi açmaya karar verdiniz. Fakat müşterilerinizin sizi bulabilmesini yada potonsiyel kitlelerin sizi fark etmesini istiyorsunuz.Unutmamanız gereken ilk konu tabela olsun da nasıl olursa olsun gibi düşünceden kendinizi kurtuarmalısınız.Bilmeniz gerekirki dikkat çekmeyen ve amacına hizmet etmeyen tabela ve reklam boşuna harcanmış para demektir.

Tabelanız işletmenizi yansıtıyormu.
Örneğin kadın giyim üzerine bir mağaza açmaya karar verdiniz.Tabelanızın nasıl olacağını bilmiyorsunuz. Öncelikle tabelanızı ilk gören kişide nasıl bir izlenim uyandırmaktadır. Bu konuda tabela renk seçimi gözden kaçırılmamalıdır.Bunun için renk uyumu bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.
Siyah zemin üzerinde beyaz harflerle uygulanmış bir tabela belki iç giyim için uygun olabilir fakat outdoor kadın giyimi için firmanınızı yansıtacak bir tabelamı dersiniz.
Tabelanızda firmanızı ilk bakışta anlatacak fark edilmenizi kolaylaştıracak bir logo kullanıyormusunuz.Eğer bu konuda bir bilgi sahibi değilseniz ve tabelanızda kullanmak üzere logo seçiminde yardımcı olmamızı istiyorsanız tabela logoları sayfamıza bakabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Arayınız
Whatsapp Ara

Main Menu