Arazi Tabelası , Şantiye bilgi panosu , inşaat bilgi tabelası ,Ayaklı uyarı tabelası , Yol tabelası

Firmamız İstanbul geneli tüm ilçelere tabela ve reklam hizmetleri vermektedir . Profesyonel kadromuzla ve teknolojiye uygun makina parkurumuzla hızlı ve kaliteli tabela reklam imalatı yapmaktayız. En uygun fiyat ve farklı tasarım konseptlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İnşaat tabelaları inşaat ve şantiyelerde kullanılmak üzere projeyi tanıtan ışıksız tabela çeşitlerindendir.İnşaat tabelaları belirlenen ölçülerde profil konstriksiyon kullanılarak arka zemine parapet yada kompozit panel uygulaması yapılır.Ardından ön yüzeye folyo aplıkasyon yada dijital baskı uygulanır.
İnşaatı çevrelemek için korumayı sağlamak için parapetler kullanılır.Hem görüntü hemde reklam açısındandan bu boş kısımlara dijital baskı reklamlar uygulanarak inşaat için reklam alanı oluşyurulabilir . İnşaat ve projeyle ilgili dijital baskı reklamlar kullanılarak projenin tanıtımı sağlanmış olur .
Bu tür tabelalar inşaatın tamamlanması ile işlevini itirmektedir.İnşaat tabelaları projenin ne olduğuna dair ve proje bittiğinde nasıl görüneceğine dair bilgiler içeren bir panodur.
İnşaat tabelaları çok farklı boyutlarda yaptırılabilir . Kurumların belirlediği standart boyutlar olduğu gibi , hiçbir standarta bağlı kalmadanda inşaat ve şantiye tabelaları yapılabilir.

Call Now ButtonŞimdi Arayınız
Whatsapp Ara

Main Menu